بایدن
0 0
Read Time:1 Minute, 52 Second
بایدن

خبرگزاری امتداد نور – یک مقام ارشد نظامی هشداری صریح به ایالات متحده داده و به جو بایدن، رئیس جمهور این کشور توصیه کرده است که گذشته را مرور کند.

در پی ادعای جو بایدن مبنی بر استفاده از زور به عنوان آخرین راه حل برای مقابله با برنامه هسته ای ایران در مصاحبه پنجشنبه خود با یک شبکه تلویزیونی اسرائیل، سردار سرتیپ ابوالفضل شکارچی، سخنگوی ارشد نیروهای مسلح ایران، گفت: «استفاده از اصطلاح «آخرین چاره» به زور رئیس جمهور ناکام آمریکا و نخست وزیر درمانده رژیم جعلی صهیونیستی (ییر لاپید) را می توان ناشی از جنگ روانی، توهمات و خواب آلودگی آنها دانست که بی سابقه نیست.

این مقام نظامی در ادامه با ذکر نمونه هایی از شکست های گذشته آمریکا و رژیم اسرائیل یاد کرد. اشغال لانه جاسوسی آمریکا در تهران، دفن سربازان آمریکایی در صحرای طبس، شکست قاطع آمریکا در تحمیل 8 سال جنگ علیه ایران، فرار شرم آور متجاوزان آمریکایی از افغانستان، ویرانی پایگاه آمریکایی عین الاسد، شکار پیشرفته ترین پهپاد جاسوسی آمریکا در خلیج فارس، شکست شرم آور پروژه آمریکایی ها برای تشکیل کمپین داعش در عراق و سوریه، شکست تحقیرآمیز آمریکا و آن متحدان در برابر گروه انصارالله یمن، شکست در جنگ 33 روزه با حزب الله لبنان، شکست در جنگ 22 روزه با حماس در فلسطین اشغالی، انهدام قدرتمند پایگاه جاسوسی رژیم جنایتکار و کودک کش اسرائیل در اربیل، انهدام پایگاه های رژیم غاصب صهیونیستی در بلندی های جولان، خیس شدن شلوار سربازان آمریکایی در خلیج فارس و … .

شکارچی در ادامه خاطرنشان کرد: صحبت از توسل به زور ممکن است به دلیل روانی، توهم و خواب آلودگی، دوشیدن گاو بیشتر و غارت نفت بیشتر، کند کردن روند افول آمریکا، بازگرداندن ابهت شکسته آمریکا، کند کردن روند باشد. از فروپاشی رژیم غاصب اسرائیل، نجات اقتصاد بیمار آمریکا با فروش سلاح بیشتر در منطقه، دلداری و تشویق رژیم جنایتکار و کودک کش صهیونیستی به عنوان سگ نگهبان آمریکا در منطقه و فریب جهان با استفاده از جملات توخالی.

سخنگوی نیروهای مسلح در پایان خاطرنشان کرد: آنها به خوبی می‌دانند که تاوان استفاده از کلمه توسل به زور علیه ایران اسلامی را خواهند پرداخت، بنابراین خوب است اوضاع منطقه و اوضاع منطقه را با دقت رصد کنند. جهان، و یک بار مرور گذشته برای تحلیل درست آینده.»

پایان خبر/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *