تبلیغات علیه ایران
0 0
Read Time:3 Minute, 38 Second
تبلیغات علیه ایران
رهبر انقلاب بر لزوم مقابله با تبلیغات علیه ایران تاکید کرد

به گزارش خبرگزاری امتداد نور، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی بر لزوم مقابله فعالانه با تبلیغات علیه ایران و نظام جمهوری اسلامی تأکید کردند.

رهبر انقلاب صبح سه‌شنبه در سخنانی به تلاش‌های دشمنان برای تحریف حقیقت جمهوری اسلامی و دستاوردهایی که در طول تاریخ آن داشته‌اند، اشاره کردند.

رهبر انقلاب در ابتدای سخنان بار دیگر مردم ایران را به رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا توصیه کردند. وی گفت: من نوبت سوم واکسن کووید 19 را دریافت کردم و به مردم عزیزمان توصیه می کنم آنچه را که کارشناسان و پزشکان ما لازم می دانند انجام دهند.

مقام معظم رهبری سپس به موضوع مهمی که جهاد تبیین است اشاره کردند.

جهاد، مبارزه مقدس مؤمنان با دشمنان است. و جهاد تبیین پس به این معناست که مؤمنان نقش مقدس تبیین را بر عهده گیرند. اما توضیح دادن چی؟

رهبری جواب دادند.

آیت‌الله خامنه‌ای این مفهوم را برای روشن کردن ضرورت مقابله با روایات منفی که توسط دشمنان پیش می‌آید، معرفی کرده‌اند که عمدتاً کاستی‌ها را بیش‌ازحد نشان می‌دهند و پیشرفت‌های جمهوری اسلامی در چهار دهه اخیر را کم‌اهمیت جلوه می‌دهند.

رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: امروز مقابله با فشار دشمن برای تحریف واقعیت‌ها، دستاوردها، پیشرفت‌ها و اقدامات حماسی نظام اسلامی، مستلزم یک حرکت پدافندی و یک تهاجم ترکیبی بر اساس وظیفه فوری و قطعی جهاد تبیین است.

مفهوم جهاد تبیین حول محور فعالیت رسانه ای برای مبارزه با تبلیغات علیه ایران و جمهوری اسلامی است.

مقام معظم رهبری گفتند: رسانه هایی هستند که علیه ایران و اسلام «دروغ های حرفه ای» را تبلیغ می کنند و حقیقت را تحریف می کنند.

رهبر ادامه داد: رسانه‌ها، چهره زشت و خیانت‌های رژیم شاه را می‌پوشانند و در عوض آن را قنداق می‌کنند. به فرموده رهبری، تلاش می کنند تا آبروی جمهوری اسلامی با همه دستاوردها و مردم را خدشه دار کنند. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای گفتند: برای مقابله با این حمله رسانه‌ای، جهاد تبیین یک امر ضروری است.

اخیراً کتابی درباره دیدگاه رهبری در خصوص جهاد تبیین منتشر شده است. نام این کتاب «جهاد تبیین» است. توسط حجت‌الاسلام سعید صلح میرزایی گردآوری و توسط انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به مؤسسه حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله سید علی خامنه‌ای منتشر شده است.

صلح میرزایی طی سخنانی در مراسم رونمایی گفت: مقام معظم رهبری همواره بر ضرورت جهاد تبیین مسائل کشور به عنوان یک موضوع قابل توجه تاکید داشته اند.

برای رفع مشکلات و لغو تحریم‌ها، همه باید در مقابل تلاش‌هایی که برای آلوده کردن ذهن مردم ما انجام می‌شود، واکنش شدید نشان دهند. دشمنان با تبلیغات، سعی می‌کنند ما را از آینده روشن وعده‌های رهبری مأیوس کنند. آنها همچنین سعی می کنند نقاط ضعف خود را پنهان کنند.

“حساب اشتباه”

حضرت آیت الله خامنه ای این سخنان را در جمع جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش بیان کردند. رهبر انقلاب به مناسبت سالروز بیعت تاریخی فرماندهان نیروی هوایی با امام خمینی (ره) در 17 بهمن 1357 با فرماندهان دیدار کردند که میخ محوری بر تابوت رژیم شاه بود.

رهبر انقلاب تأثیر عظیم بیعت نیروی هوایی با امام خمینی (ره) را بر روند وقایع، با کار رسانه ای سالم و نقل صحیح حوادث میسر کردند.

حضرت آیت الله خامنه ای بیعت نیروی هوایی را اقدامی هوشمندانه و ریشه در شهود خواندند. این اقدام همچنین نشان از اشتباه بودن محاسبات آمریکا و رژیم شوم پهلوی داشت. و از جایی که هرگز انتظارش را نداشتند ضربه‌ای خوردند.»

مقام معظم رهبری امروز هم فرمودند محاسبات آمریکا اشتباه است. “ایالات متحده از جایی که هرگز انتظارش را نداشت ضربه می خورد. امروز دو رئیس جمهور ایالات متحده – رئیس جمهور سابق و فعلی – دست به دست هم داده اند تا هر آنچه از اعتبار ایالات متحده باقی مانده است را از بین ببرند و آنها این کار را انجام می دهند. دارند آمریکا را تضعیف می کنند و این ادامه خواهد داشت.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: هرگاه اردوگاه حق برای مقابله با اردوگاه باطل وارد میدان می‌شود، دشمن علی‌رغم تمام قدرت و زرق و برق ظاهری و توخالی‌اش اشتباه محاسباتی می‌کند. ضربه نیروی هوایی ارتش به پیکر رو به زوال رژیم پهلوی در 17 بهمن 1357 نمونه ای از آن بود.

پایان خبر/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *