شهید سردار سلیمانی
0 0
Read Time:1 Minute, 14 Second
امتیاز ضعیف به اینستاگرام در پی حذف تصاویر سردار سلیمانی

واکنش کاربران به حذف تصاویر شهید سردار سلیمانی توسط اینستاگرام

به گزارش خبرگزاری امتدادنور به نقل از فارس، کاربران دوستدار شهید سردار سلیمانی در پی حذف گسترده تصاویر این شهید توسط اینستاگرام اقدام به نمره دهی پایین به این شبکه اجتماعی کردند.

این کاربران در اقدامی هماهنگ برای مراجعه به گوگل پلی و ثبت کمترین نمره کیفیت برای اینستاگرام هماهنگی کرده اند تا اینستاگرام به عنوان یه اپلیکیشن ضعیف ارزیابی شود.

تا لحظه نگارش این خبر، این اقدام متقابل کاربران ایرانی جواب داده و از آغاز این پویش تاکنون، نمره کیفیت اینستاگرام در گوگل‌پلی در محدوده جغرافیایی کشورمان از ۴.۴ به ۲.۲ کاهش پیدا کرده است.

یکی از معیار های اصلی برای رشد یک برنامه یا بازی در مارکت های داخلی و خارجی بالا بودن تعداد نظرات مثبت آن است.

این موضوع حتی تا آنجا مهم است که مشابه الگوریتم های جستجوی گوگل برای وب سایت ها، راه کارهایی برای برنامه ها هم وجود دارد که سازندگان برنامه هم باید کارهای خاصی برای افزایش بهینه سازی جستجو انجام دهند تا آمار دانلود برنامه شان بالا برود و رتبه بندی اپلیکیشن خود را بهبود ببخشند.

اما نکته مهم‌تر در این حرکت، پیام رسایی است که مردم ایران در اعتراض به سانسور قهرمان ملی‌شان به اینستاگرام داده‌اند و اعلام کرده‌اند در مقابل این ترور مجازی سکوت نمی‌کنند. این اعتراض گسترده مردمی برای متولیان امر مانند وزارت ارتباطات نیز یک پشتوانه قوی جهت پیگیری‌های آتی خواهد بود.

پایان خبر/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *