استاندار فارس
1 0
Read Time:2 Minute, 14 Second

استاندار فارس: حاصل اصلی بیانیه گام دوم انقلاب اعتماد به جوانان و امید است

استاندار فارس

امتداد نور – استاندار فارس گفت: از دست ندادن فرصت جوان کشور، صیانت از جمعیت، اعتماد به جوانان و ایجاد امید، عمده هدف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری امتداد نور ، دکتر محمد هادی ایمانیه در همایش “بازگشت به خود” که صبح امروز در تالار احسان شیراز و با حضور تعدادی از جوانان و نوجوانان گام دوم انقلاب برگزار شد، گفت: وقتی جوانان و نوجوانان را می‌بینم از انگیزه، نشاط، تلاش، همت و آمادگی ایشان برای توسعه آبادانی کشور، انگیزه، انرژی و توان می‌گیرم.

استاندار فارس، شناسایی اهداف دشمنان و خنثی کردن آنان را یکی از تدابیر عقلانی دانست و گفت: در مواجهه با برنامه‌ریزی و وقت‌گذاری دشمنان، نیازمند برنامه‌ریزی، تدبیر و هدف‌گیری مناسب و صحیح هستیم.وی مطالعه و مشورت را دو امر مهم در هدف‌گیری‌ها عنوان کرد و گفت: در زندگی، باید هدف‌گیری منطقی و عقلانی داشته باشیم.

نماینده عالی دولت در فارس، بر ضرورت توجه جوانان و نوجوانان، به بیانیه گام دوم انقلاب در ترسیم هدف‌گیری‌ها تاکید کرد و افزود: گستره اطلاعات خود را مطابق با بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی وسیع کنید؛ این مُهِم کمک می‌کند هدف‌گیری مناسبی در زندگی فردی، اجتماعی و ملی داشته و در تصمیم گیری های ملی و استانی نقش موثر داشته باشید؛ سهم خود را برای توسعه و پیشرفت استان و کشور ایفا کنید.

استاندار فارس

دکتر ایمانیه خطاب به نوجوانان حاضر در برنامه گفت: اعتماد به نفس داشته باشید؛ تک تک شما می‌توانید ایران را متحول کنید. به تاریخ و گذشته کشور نگاه کنید، ایران قرن‌ها جلودار حرکت علمی جهان بوده است که بعد از ظهور اسلام اتفاق افتاده و از آن بعنوان سال‌های شکوفایی علمی کشور یاد می شود که از دل آن، رازی‌ها، ابوریحان‌ها و ملاصدرا ها بیرون آمده است.

استاندار فارس اعتماد به جوان‌ها و امید را حاصل اصلی بیانیه گام دوم دانست و گفت: از دست ندادن فرصت جوان کشور، صیانت از جمعیت، اعتماد به جوانان و ایجاد امید، عمده اهداف بیانیه گام دوم انقلاب است.

وی، رمز موفقیت در زندگی شخصی و ملی را اعتماد به نفس دانست و افزود: پر امید و پرنشاط به حرکت ادامه دهید؛ آینده سازان این کشور و این جامعه شما هستید.

محمدمهدی نوری پور رئیس دبیرخانه گام دوم انقلاب اسلامی فارس نیز ضمن تشکر از دستگاه های همکار، چندی از برنامه های پیش روی این دبیرخانه را تشریح کرد.

این سمینار با موضوع هویت نوجوان ایرانی و با ارائه شهاب پیروی به مدت دو روز و با حضور مجموعاً ۱۲۰۰ نفر از نوجوانان شهر شیراز برگزار شد.

پایان خبر/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *