22 بهمن
1 0
Read Time:1 Minute, 31 Second

حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن 1401

22 بهمن

امتداد نور – میلیون ها ایرانی امروز در جشن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن به خیابان ها آمدند.

به گزارش خبرگزاری امتداد نور ، راهپیمایی در سراسر کشور از ساعت 9:30 صبح با شرکت اقشار مختلف اجتماعی به سمت میادین اصلی شهر و روستا ها برگزار شد.

مردم عکس های بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی امام خمینی، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی و سپهبد شهید قاسم سلیمانی و شهدا را در دست داشتند.

به گزارش پرس تی وی، پرواز بالن های رنگی و کاغذهای رنگین کمانی از برج آزادی تهران، اجرای چتربازان حرفه ای نیروهای مسلح و خوانش دسته جمعی سرود ملی ایران از جمله برنامه های جشنی بود که در میدان آزادی برگزار شد.

این تجمعات در 1400 شهر و 38000 روستای ایران برگزار شد.

راهپیمایی‌های مردمی 22 بهمن هر سال با شور میهن پرستانه در جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

رئیسی: 22 بهمن نشانه «حقیقت بر باطل» است

سید ابراهیم رئیسی در سخنرانی خود در میدان آزادی، ۲۲ بهمن را روز پیروزی حق بر باطل، روز پیروزی مستضعفان بر مستکبران و تحقق معجزه خواند.

رئیسی با بیان اینکه روز حماسه پایانی بر استبداد و وابستگی و سرآغاز استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بود، گفت: این روز تبلور اراده ملت بزرگ ایران را به همراه داشت.

رئیس جمهور ایران با تأکید بر اینکه هم استقرار و هم تداوم رژیم پهلوی برخلاف میل ملت و همراه با کودتا بود، گفت: «آنها در دوران حکومت خود مرتکب جنایت و خیانت شدند و نگران [مردم ایران] نبودند. ظرفیت‌های بزرگی داشت و فقط به خشنودی هژمونی جهانی و ایالات متحده اهمیت می‌داد.»

رئیسی افزود: حکومت استبدادی پهلوی برای این ملت و مملکت عقب ماندگی نداشت، آنها برخلاف اصول قانون اساسی و با کودتا به قدرت رسیدند.

پایان خبر/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *