سردار سلیمانی و ابو مهدی المهندس
1 0
Read Time:1 Minute, 25 Second

سردار سلیمانی و المهندس نقش مهمی در مقابله با تروریسم ایفا کردند

سردار سلیمانی و ابو مهدی المهندس

امتداد نور – سفیر ایران در عراق روز جمعه تاکید کرد که سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس جانشین فرماندهی حشد الشعبی نقش مهمی در پیروزی بر تروریسم داشتند.

به گزارش خبرگزاری امتداد نور ، سفیر محمدکاظم الصادق در گفتگو با خبرگزاری العهد عراق در مراسم بزرگداشت سومین سالگرد شهادت دو فرمانده مقاومت، خاطرنشان کرد: آن سرداران شهید بار سنگین مقابله با تروریست های داعش را بر دوش کشیدند و شهید سلیمانی به عراق شتافت. در اولین ساعات حمله داعش به عراق.

سفیر ایران خاطرنشان کرد: تلاش های جهادی شهید سلیمانی و رزمنده همرزمش المهندس به یاد ماندنی است چرا که تدارکات آنها منجر به درهم شکستن تروریست ها در عملیات آنها در عراق شد.

بر اساس اظهارات الصادق، بسیاری از جوانان ساکن در منطقه اکنون فارغ التحصیل مدرسه ای هستند که سردار سلیمانی برای مقاومت در برابر تروریسم تأسیس کرد.

سفیر جمهوری اسلامی ایران با اشاره به رهبری سپهبد سلیمانی در مبارزه با تروریسم، تصریح کرد: حتی نمی توان خدمات بی شماری را که شهید سلیمانی در سال های زندگی پربار شهید سلیمانی در سطوح مختلف و در عرصه های مختلف ارائه کرد، برشمرد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده، دستور ترور سردار سلیمانی و المهندس را در اوایل ژانویه 2020 در نزدیکی فرودگاه بین المللی بغداد صادر کرد.

داعش ترور سردار سلیمانی، فرمانده افسانه ای مبارزه با تروریسم را جشن گرفت.

سردار سلیمانی جان هزاران نفر را از دست تروریست های داعش که وحشی گری آنها جهان را به لرزه درآورد نجات داد.

تروریست های داعش که اقدامات وحشیانه آنها القاعده را نسبتا میانه رو نشان می داد، مردان فرقه های مختلف را کشتند و زنان را به بردگی گرفتند.

پایان خبر/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *