موساد
0 0
Read Time:1 Minute, 28 Second

قوه قضائیه 4 نفر از اراذل و اوباش مرتبط با موساد را اعدام کرد

موساد

امتداد نور – قوه قضاییه اعلام کرد چهار نفر از اراذل و اوباش که به دلیل ارتباط با سازمان جاسوسی موساد اسرائیل مجرم شناخته شده بودند، بامداد یکشنبه اعدام شدند.

به گزارش خبرگزاری امتداد نور ، در اطلاعیه قوه قضائیه، چهار نفر از محکومان حسین اردوخان زاده، شاهین ایمانی محمودآباد، میلاد اشرفی عتباتان و منوچهر شهبندی بجندی نام برده شده اند.

این چهار نفر توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازداشت شدند. آنها در نهایت به دلیل آدم ربایی و همکاری اطلاعاتی با رژیم صهیونیستی و اقدام علیه امنیت ملی از سوی دادگاه به مجازات اعدام محکوم شدند.

طبق بیانیه قبلی سپاه پاسداران، این تیم از پرسنل موساد در مورد نحوه استفاده از سلاح‌های جنگی برای عملیات آدم‌ربایی آموزش دیده بود.

دستگیری اعضای باندی که با موساد کار می کردند در خردادماه توسط روابط عمومی سپاه اعلام شد.

این گروه افراد را ربوده، اموال خصوصی و عمومی را سرقت و تخریب می کردند و قربانیان خود را مجبور به اعترافات دروغین می کردند.

به گزارش خبرگزاری میزان، آنها توسط یک افسر موساد در سوئد آموزش دیده اند.

اعضای باند قربانیان را ربودند و بیت کوین را به عنوان باج دریافت کردند. آنها اعتراف کرده اند که با سرویس های اطلاعاتی خارجی کار کرده اند و برای تضعیف امنیت ایران دستمزد دریافت کرده اند.

این شبکه باندی توسط حسین اردوخان زاده که از سال 2014 تا 2017 به دلیل قاچاق انسان از ترکیه به یونان در یونان در زندان بود به سرویس جاسوسی اسرائیل متصل شد.

سه محکوم دیگر که به این گروه شرور کمک کرده بودند به مجازات های بین پنج تا 10 سال محکوم شدند. آنها به باند در آدم ربایی و نگهداری اسلحه کمک کردند.

پایان خبر/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *