سرلشکر باقری
0 0
Read Time:1 Minute, 11 Second

سرلشکر باقری: آمریکا نمی تواند رویکرد جهان تک قطبی و یک جانبه داشته باشد

سرلشکر باقری

امتداد نور – سردار سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آمریکایی ها امروز اذعان دارند که در رویکرد یکجانبه گرایی و ایجاد دنیای تک قطبی موفق نبوده اند.

به گزارش خبرگزاری امتداد نور ، سردار باقری عصر شنبه در دیدار با سرهنگ الکساندر فومین معاون وزیر دفاع روسیه در امور بین الملل در تهران بر توسعه همکاری های دوجانبه، منطقه ای و بین المللی در چارچوب اهداف و منافع ملی دو کشور به عنوان برقراری صلح، ثبات و امنیت در منطقه تاکید کرد.

سرلشکر باقری تاکید کرد: امروز آمریکایی ها اعتراف می کنند که در رویکرد یکجانبه گرایی و ایجاد دنیای تک قطبی موفق نبوده اند.

وی خاطرنشان کرد: مقابله با تهدیدات مشترک و همکاری در حوزه منافع مشترک مستلزم رایزنی‌های بیشتر است که باید در ادامه توسعه همکاری‌ها مورد توجه قرار گیرد.

سرلشکر باقری در ادامه با بیان اینکه دو کشور در مقابله با تروریست ها در سوریه همکاری های موفقی با یکدیگر داشته اند، گفت: سوریه همچنان به ادامه این حمایت ها نیاز دارد.

فومین به نمایندگی از وزیر دفاع روسیه از سرلشکر باقری برای شرکت در نشست روسای نهادهای دفاعی کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای در مسکو دعوت کرد.

فومین معاون وزیر دفاع روسیه روز شنبه در راس یک هیات عالی رتبه نظامی برای شرکت در چهارمین نشست همکاری نظامی مشترک وارد تهران شد.

پایان خبر/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *