دیدار رهبر با بسیجیان
0 0
Read Time:2 Minute, 24 Second

رهبر انقلاب اسلامی: مذاکره با آمریکا هیچ مشکلی را حل نمی کند

دیدار رهبر با بسیجیان

امتداد نور – رهبر انقلاب اسلامی گفتند: مذاکره با آمریکا مشکلات ایران را حل نمی کند، زیرا آمریکا به تعهدات خود عمل نمی کند و مدام باج می خواهد.

به گزارش خبرگزاری امتداد نور ، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح شنبه در دیدار با جمعی از نیروهای بسیجی در حسینیه امام خمینی(ره) به مناسبت هفته بسیج بیاناتی کردند. پنج میلیون بسیجی از سراسر کشور نیز از طریق ویدئو کنفرانس در این نشست شرکت کردند.

مقام معظم رهبری گفتند: بسیج باید در همه صحنه ها و عرصه ها حضور داشته باشد. این به خودی خود یک نیروی نظامی نیست، این بدنه ای است که بدون هیچ چشمداشتی به مردم خدمت می کند. نیروهای بسیجی در عرصه علمی موفق بوده‌اند و دانشمندان برجسته هسته‌ای ما در این نیرو حضور داشتند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: نیروهای بسیجی برای خدمت به مردم از خود گذشتگی می‌کنند و در جریان ناآرامی‌های اخیر با ویرانگر جنگیده، جان خود را از دست داده‌اند و مجروح شده‌اند.

رهبر انقلاب اسلامی همچنین با تأکید بر اینکه دشمنان با نشر اکاذیب و اخبار جعلی سعی در تسلط بر اذهان و تأثیرگذاری بر افکار عمومی جهان دارند، مسئولان کشوری را به نظارت دقیق بر تحولات فراخواندند.

ایشان گفتند: بسیج باید توجه داشته باشد که تقابل اصلی با استکبار جهانی است. اغتشاشگران یا غافل هستند یا نادان یا مزدور.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه نبرد ایران با گروهی از آشوب‌گرانی نیست که اخیراً در کشور ویرانی به بار آورده‌اند، افزودند: رویارویی اصلی با هژمونی جهانی است.

ایشان همچنین با رد مذاکره ایران و آمریکا برای حل مشکلات موجود میان دو کشور گفتند: واشنگتن به چیزی کمتر از باج گیری دائمی از تهران بسنده نخواهد کرد.

رهبری افزودند: گروهی از افرادی که ادعای علم سیاسی دارند اما تحلیل‌هایشان در روزنامه‌ها و فضای مجازی واقعاً انسان را غمگین می‌کند، اعلام می‌کنند که برای پایان دادن به این آشوب‌ها باید مشکلات خود را با آمریکا حل کنید.

آیت الله خامنه ای اظهار کردند: مذاکره مشکلات ما با آمریکا را حل نخواهد کرد. فقط یک چیز مشکل ما با آمریکا را حل می‌کند و آن باج دادن به آن است، اما نه یک باج، دائماً باج می‌خواهند.

ایشان ادامه دادند: حتی به ما گفته می شود که به صدای ملت گوش دهیم. آیا در راهپیمایی های 13 آبان [در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی] صدای پرطنین ملت را نشنیدید؟ امروز مراسم تشییع شهدا صدای ملت ایران را به گوش می رساند. بسیاری از ایرانیان در کرج، اصفهان و شیراز راهپیمایی کردند و در تشییع جنازه شرکت کردند.

رهبر انقلاب اسلامی همچنین خاطرنشان کردند: ایران در مقاطعی با آمریکا مذاکره کرده است، اما از رفع تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی خودداری کرده و آنها را به قوت خود حفظ کرده است.

پایان خبر/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *