سردار باقری
0 0
Read Time:1 Minute, 28 Second

سردار باقری تحریم های اتحادیه اروپا را خنده آور خواند

سردار باقری

امتداد نور – سردار باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران، تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه او را خنده آور شمرده و از اروپایی‌ها خواسته است تا دارایی‌های او را تصرف کنند و برای زمستان سرد قریب‌الوقوع زغال سنگ بخرند.

به گزارش خبرگزاری امتداد نور ، سردار سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اواخر روز یکشنبه در حساب شخصی خود نوشت: اتحادیه اروپا 4 روز پیش به دلیلی با عنوان «ارسال پهپادهای بدون سرنشین از کشور» نام من را در فهرست تحریم‌ها قرار داد.

وی افزود: پیش از این در 13 آبان 1398، وزارت خزانه‌داری آمریکا مرتکب چنین اشتباهی شد و نام من را در فهرست تحریم‌های خود قرار داد.

سردار باقری با بیان اینکه خشم آمریکا و عاقبت آن اتحادیه اروپا البته قابل درک است، خاطرنشان کرد: «از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در فهرست تحریم‌ها قرار گرفتند. اما نیروهای مسلح ما از این تهدید فرصت ایجاد کردند. اگر زمانی از سیم خاردار جنگنده های ما در امان بودند، امروز برای خرید موشک و پهپاد ایرانی صف کشیده اند.

در واقع، این اروپایی ها هستند که با در پیش گرفتن راه بن بست ارباب خود، آمریکا، دچار مشکل خودتحریمی از حقیقت شده اند. در فارسی ضرب‌المثلی داریم که می‌گوید: «کور، عصاکش کور دگر شود».

سرلشکر باقری تاکید کرد: من یک درخواست بشردوستانه از اتحادیه اروپا دارم. از امروز در اجرای تحریمی که تهیه کرده اند به آنها وکالت می دهم. آنها اجازه دارند تمامی اموال و دارایی های سرلشکر محمد حسین باقری را در بانک های سراسر جهان شناسایی و مصادره کنند و از آنها برای خرید زغال سنگ برای شهروندان اروپایی استفاده کنند. زمستان سختی در پیش است!»

پایان خبر/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *